معاونت پشتیبانی و توسعه


برگزاری نشست معاون اداری،مالی و توسعه منابع با نیروهای شرکتی

دوشنبه 17 دي 1397

اخبار

نشست صمیمی معاون اداری، مالی و توسعه منابع دانشگاه به همراه مدیران اداری و مالی با حضور مدیرعامل و مسئولین شرکت خدماتی امین دوست، پیمانکار نیروهای شرکتی دانشگاه، در سالن خلیج‌فارس برگزار شد.

در این نشست که باهدف طرح موضوعات مابین نیروهای شرکتی و شرکت امین دوست گلستان (پیمانکار) به جهت رفع مشکلات پیش­رو برگزار شد، پس از ارائه دیدگاه­ها و نظرات نیروها، جناب آقای دکتر کامکار بیان داشت که جایگاه نیروهای شرکتی در این دانشگاه ازلحاظ جایگاه فردی با سایر کارکنان فرقی ندارد، اما حقوق این نیروها تابع قوانین خاص خود می‌باشد.

وی یادآور شد: در قرارداد سال آینده، برمبنای قوانین تلاش خواهیم کرد تا با دقت نظر و تا حدی که قانون اجازه بدهد، شرایط بهتری را برای نیروهای شرکتی فراهم کنیم.

وی بیان کرد: مدیر امور اداری دانشگاه به‌عنوان ناظر قرارداد شرکت خدماتی می‌بایست به سعه­ صدر و دقت بر خواسته‌های دانشگاه و شرکت طرف قرارداد نظارت داشته باشد.

دکتر کامکار در پایان اذعان کرد: سعی خواهیم کرد بر اساس مقررات، موضوع ارتقای شغلی نیروهای شرکتی را در صورت فراهم آمدن بستر آن پیگیری نماییم و در این خصوص نیز تابع ظرفیت‌هایی خواهیم بود که در سیاست‌گذاری‌های کلان کشور تعیین خواهد شد.

بازدید این خبر : 661

لينك هاي مرتبط

. پرخواننده ترين مطلب در اخبار:
   کمک هزینه سفر و ماه مبارک رمضان

سایت

 • نظام پذیرش و بررسی پیشنهادها
 • امور رفاهی
 • بخشنامه ها و آیین نامه ها
 • پروژه های عمرانی
 • مناقصات

  جستجو


  معاونت پشتیبانی و توسعه | دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان
  طراحی سایت گروه فناوران شبکه و اطلاعات بیتکو